.
לטפל בקליניקה שלך 

האם את רוצה להגדיל את הקליניקה שלך? 

קודם כל ולפני הכל - האם את רוצה להגדיל את הקליניקה שלך?

זה לא מובן מאליו. יכול להיות שאת מבסוטה ממש שיש - או מכל סיבה מרגישה שזה לא הזמן שלך כעת להגדיל אותה.  

אם התשובה שלך היא כן - אז כמה את רוצה להגדיל אותה?

האם את רוצה להוסיף עוד 2-3 לקוחות? 

האם את רוצה להכפיל את כמות הלקוחות? 

האם את רוצה לשלש אותם? 

ואולי בכלל כרגע אין לך קליניקה - ואת רוצה להתחיל לבנות ולבסס אותה.... 

מי אני? 

נעים מאד, מיכל עגני. מטפלת זוגית ומשפחתית, בת זוג לאביב ואמא ל-4 מופלאים, בעלת מרכז טיפולים - "מרכז עגני" בפרדס חנה.  

במרכז שלי נכון להיום עובדים 22 מטפלים ומטפלות (23, כולל אותי),  במגוון תחומים - טיפול באמנות, דרמה תרפיה, טיפול זוגי ומשפחתי (חוץ ממני יש עוד שתי מטפלות זוגיות ומשפחתיות במרכז), פסיכותרפיה גופנית, הדרכת הורים, טיפול בעזרת בעלי חיים, טיפול בתנועה ועוד... 

אני עובדת עם זוגות מזה 13 שנה ומדריכה מטפלות בשש השנים האחרונות ומדריכה מדריכות של מטפלות בשלוש השנים האחרונות. 

לפני 14 שנה יצאתי לדרך עצמאית לקליניקה משלי. בשנים הראשונות דשדשתי עם שניים-שלושה מטופלים, סדנא אחת או שתיים לסירוגין. רק אחרי 5 שנים של טיפול - נעשה לי סוויצ' במחשבה ובדרך הפעולה - שעזר לי למלא את הקליניקה שלי. בתוך 4 חודשים - משני מטופלים בחודש - לעשרה. 

לפני חמש שנים החלטתי לפתוח מרכז טיפולים - וכך להגדיל את היכולת שלי להגיע ליותר משפחות, בשנה הראשונה לא ידעתי מה אני עושה ושפכתי על מרכז הטיפולים (והמטפלות שהיו בו) כ-100 אלף שקלים -שהלכו לפח.

ואז הבנתי שאם אני רוצה שהמרכז ישרוד אני חייבת לשנות את הגישה, וכך, מתוך הצורך שעלה בשטח - חקרתי, למדתי לעומק - ושיכללתי את השיטות שלי לעזור למטפלות למלא את הקליניקה שלהן.

ראיתי שמטפלת שלא עוזרת לעצמה ולא עושה את התהליכים המנטליים בשביל להגדיל את הקליניקה שלה - שום שיווק ופרסום חיצוני - לא יעשה את זה עבורה. וגם אם כן - זה לטווח קצר, ממוקד - ואז שוב, השממה חוזרת. 

אבל מטפלת שבעניין - שעוקבת אחר ההוראות הפשוטות - בודקת עם עצמה ומדייקת - ועושה את התהליך - הקליניקה שלה מתמלאת.

החודש לדוגמא, מטפלת שאני ממש מעריכה, שהגיעה למרכז לפני פחות משנה עם שני לקוחות. עד לאחרונה לא בחרה להתחיל את התהליך. בשלושה החודשים האחרונים - היא החליטה שהיא רוצה להגדיל את הקליניקה. התחלנו לעשות תהליך - והחודש היא התחילה משמרת שנייה שכבר חצי מלאה (כל משמרת היא 6 שעות). תוך 3 חודשים - היא הוסיפה משמרת (!) 

לפני כמה שבועות החלטתי לצאת מחוץ למרכז  - להפיץ את הבשורה ולאפשר גם למטפלות שלא עובדות אצלי במרכז לעבור את התהליך ולהגדיל את הקליניקה שלהן. ועכשיו - גם לך יש אפשרות לקבל את ממני טיפים וכיווני מחשבה, שמתבססים על מחקר העומק ועל הניסיון המעשי שלי. 

למה את עושה את זה? 

זו אחת השאלות שנשאלתי על ידי מטפלת שהצטרפה לקבוצת הוואצפ "לטפל בקליניקה שלך". אם יש לך תשובה שאין עליה כאן מענה - את מוזמנת להצטרף לרשימה - ולשאול אותי במייל חוזר. 

מה זה בחינם? 

ההצטרפות לרשימת התפוצה - לגמרי בחינם. גם כל התוכן שתקבלי באמצעותה. תוכן איכותי ומשמעותי. יש גם קבוצת וואצפ בחינם שאפשר להצטרף אליה. כרגע רשימת התפוצה על שקט - ותתחיל פעילות בחודש אוקטובר. היא מתמלאת. כרגע היא על מצב שקט, עד שהפעילות תתחיל. 

כשאת ברשימת התפוצה את מקבלת בין הראשונים את הקישורים לקבוצות הוואטספ החינמיות שנפתחות - ויש לך את ההזמדנות להספיק להצטרף (קבוצות וואטספ יכולה לכלול 256 משתתפים בלבד וכרגע היא כבר יותר מחצי מלאה). 

וואי - זו המון השקעה. למה את עושה את זה? 

כי אני רוצה שתהיי לקוחה שלי. בהמשך, אשלח לך גם תכנים ושירותים בתשלום, שיתנו לך ערך משמעותי נוסף, שתוכלי לרכוש ולהעמיק. 

איך אני יודעת אם התוכן שלך מתאים לי? 

תנסי. תרשמי לרשימה ותראי בעצמך. אם תחליטי שלא מתאים לך -בכל עת תוכלי להסיר את עצמך מהרשימה. 

אז מה את אומרת? רוצה להגדיל את הקליניקה שלך? 

הכניסי פרטייך ומיד תקבלי את המסר הראשון ממני 

שיוביל אותך להגדיל את הקליניקה שלך 

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.